O mnie

Stylizacją rzęs zajmuję się od 2012 roku. Swoją przygodę z upiększaniem oczu rozpoczęłam od metody 1:1. Po dwóch latach odbyłam szkolenie z metod objętościowych - to był początek wspaniałej przygody, samorealizacji i spełniania marzeń o dawaniu piękna innym.

Pochłonięta swoją pracą zdecydowałam się na całkowite zaangażowanie w stylizację oczu. Kolejnym etapem były kursy stylizacji brwi – geometrii twarzy, architektury i prawidłowego kształtu brwi, farbowania ich oraz metod rekonstrukcji. Moje prace stawały się dla mnie coraz pełniejsze i wiedziałam, ze rama oka jaką tworzą brwi to podstawa do odpowiedniego wyeksponowania rzęs, a tym samym spojrzenia klientki i nadania mu wyrazistości i charakteru.

Od lutego 2015 roku jestem instruktorem stylizacji rzęs i brwi marki Noble Lashes. Odkryłam, że oprócz pasji do upiększania Pań chcę przekazywać swoją wiedzę, umiejętności i zdobyte doświadczenie innym. Aby robić to na jak najwyższym poziomie cały czas szkolę się u stylistek światowej sławy, międzynarodowych mistrzyń i autorek nowatorskich technik modelowania oczu i stylizacji brwi.

W moim dorobku szkoleniowym są odbyte kursy u Nelly Soiminy, Katarzyny Borkowskiej, Iriny Andreevej, Nadii Poliszczuk, Iny Adamovich, oraz udział w konferencjach i spotkaniach z mentorami rzęsowego świata – Iriną Levchuk, Marią Spicyną, Lesya Zakharova i innymi. Na swoich kursach staram się przede wszystkim zaszczepić w każdej stylistce miłość do tego zawodu. Szkolenia mają część teoretyczną, na której omawiamy wszystkie potrzebne do pracy aspekty oraz praktyczną, podczas której pracujemy na modelkach. Głównym moim celem jest przekazanie jak najwięcej informacji i inspirowanie swoich kursantek do dalszych działań, nowych pomysłów i szukania ciekawych rozwiązań.

Moim największym marzeniem jest to, by każda kobieta miała przepięknie wykonane aplikacje, a każda moja kursantka ogrom zasłużonych nagród – dla mnie, będzie to wówczas najwyższe wyróżnienie jako instruktora.

Angelika Szuleta
certyfikowany instruktor stylizacji rzęs i brwi